Podporte nás

Už máme

gramov zlata

Podporte Slovensko - Ruskú základnú školu

Posielajte nám trvalým príkazom napríklad aj 5 EUR mesačne a pridajte sa ku spoločenstvu sympatizantov a podporovateľov našej školy.

AKTUÁLNA CIEĽOVÁ SUMA pre 100 gramov je približne
5.750,- eur.

Naša škola z dlhodobého hľadiska bude potrebovať vyriešiť kúpu vlastnej nehnuteľnosti zaručujúcej možnosť pokojného dlhodobého rozvoja. S touto víziou naša škola ukladá drobné investičné zlaté tehličky/pliešky, ktoré budú ochranou pred infláciou a umožnia po mnohých rokoch raz v budúcnosti kúpiť tú tak potrebnú nehnuteľnosť. Každý darca bude so svojím príspevkom vedený v zozname darcov zlata, resp. prostriedkov na kúpu zlata.

Ak nás chcete podporiť, môžete tak urobiť tu:

Cez transparentný účet je možné prispieť dobrovoľnou sumou (prevodom alebo QR kódom cez mobil banking). Za peniaze z transparentného účtu budeme postupne prikupovať zlato na našu budovu.

Stav príspevkov je dostupný na www.transparentneucty.sk

QR kód na rýchlu platbu

Stav na transparentnom účte v €:

Podporte nás

ĎAKUJEME