FAQ - často kladené otázky

Oficiálny zápis prvákov na školský rok 2018/2019 sa uskutoční

v piatok 6. apríla 2018 v čase od 14:30 do 19:00 hod. a

v sobotu 7. apríla 2018 od 9:00 do 14:30 hod.

Len pripomíname, že na preukázanie a vyplnenie formulára prihlášky si rodičia prinesú osobné doklady a rodný list dieťaťa, prípadne ďalšie doklady, týkajúce sa zdravotného stavu dieťaťa a podobne.

Akékoľvek podrobnejšie informácie radi poskytneme na kontaktnom tel. čísle 0907-711 117 alebo na e-mailovej adrese jozef@baca.sk.

Podmienkou prijatia na našu školu NIE JE ovládanie ruského jazyka.

Prijatie nových prváčikov je založené predovšetkým na nasledujúcich troch bodoch:

1. dieťa musí spĺňať zákonom určené podmienky pre zápis do 1. ročníka ZŠ - t.j. najmä vek,
  2. dieťa musí primerane ovládať slovenský ALEBO ruský jazyk,
  3. rodičia a dieťa absolvujú pohovor s pedagogickou komisiou školy s kladným výsledkom.

Podmienkou prijatia na našu školu NIE JE ovládanie slovenského jazyka.

2. dieťa musí primerane ovládať slovenský ALEBO ruský jazyk,
Školné je 200 eur mesačne.
Žiak môže zostať po vyučovaní v družine; poplatok je 50 eur mesačne.

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili rusky, slovensky a anglicky?