Moskovská škola DANKO na návšteve v SLOVENSKO-RUSKEJ základnej škole

Moskovská škola DANKO na návšteve v SLOVENSKO-RUSKEJ základnej škole
Dňa 24. septembra 2019 našu školu navštívila M. V. Černychová, doktorka pedagogických vied, dlhoročná riaditeľka moskovskej súkromnej školy Danko. Moskovská škola si za svoj symbol vybrala Danka - Gorkého literárneho hrdinu, obetujúceho svoje srdce a život pre svojich ľudí. Počas skutočne dlhej a bohatej diskusie sme si vymenili skúsenosti z našej práce a prebrali možnosti spolupráce našich dvoch škôl. Rozhovory sa uskutočnili vo veľmi milej atmosfére a preukázali, že hoci ide o rôzne štáty a rôzne mestá, obidve súkromné školy sa  stretávajú a riešia veľmi podobné dennodenné problémy.
Zdielať:

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili po rusky, slovensky a anglicky?

Fotogaléria Kontakt