SILVESTROVSKO-NOVOROČNÝ POZDRAV A ZÁPIS ŽIAKOV 2020/2021

SILVESTROVSKO-NOVOROČNÝ POZDRAV A ZÁPIS ŽIAKOV 2020/2021

Vážení priatelia slovensko-ruskej základnej školy,

ďakujeme Vám všetkým za Vašu podporu a sympatie v roku 2019. Dúfame, že sa budeme môcť tešiť Vašej priazni aj v roku 2020! Zároveň s potešením oznamujeme, že naša SLOVENSKO-RUSKÁ ZÁKLADNÁ ŠKOLA - Súkromná základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a ruským, Strečnianska 20, Bratislava - Petržalka

VYPISUJE TERMÍN ZÁPISU ŽIAKOV
DO 1. TRIEDY V ŠKOLSKOM ROKU 2020 / 2021
na
piatok 3. apríla 2020 v čase od 8:00 do 16:00 hod.

Len pripomíname, že na preukázanie a vyplnenie formulára prihlášky (viď tiež menu: "Časté otázky") si rodičia prinesú osobné doklady a rodný list dieťaťa, prípadne ďalšie doklady, týkajúce sa zdravotného stavu dieťaťa, školskej zrelosti a podobne.

Zároveň upozorňujeme, že s ohľadom na obmedzený počet miest bude škola zohľadňovať o. i. dátum doručenia prihlášky k zápisu a preto je dobré bez ohľadu na oficiálny termín zápisu priniesť prihlášky k zápisu čím skôr.

Akékoľvek podrobnejšie informácie radi poskytneme na našich kontaktných číslach a e-mailovej adrese jozef@baca.sk.

S pozdravom a želaním všetkého najlepšieho novom roku 2020

Jozef Bača

Súkromná základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a ruským

+421 (0)907 711 117

www.ruskaskola.sk

Zdielať:

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili po rusky, slovensky a anglicky?

Fotogaléria Kontakt