FAQ - často kladené otázky

Termín zápisu žiakov DO 1. TRIEDY V ŠKOLSKOM ROKU 2019 / 2020 je vypísaný na:

piatok 5. apríla 2019 v čase od 14:30 do 19:00 hod. a
sobota 6. apríla 2019 od 9:00 do 14:30 hod.
Link na stiahnutie prihlášky:
Len pripomíname, že na preukázanie/vyplnenie formulára prihlášky si rodičia prinesú osobné doklady a rodný list dieťaťa, prípadne ďalšie doklady, týkajúce sa zdravotného stavu dieťaťa, školskej zrelosti a podobne.
Odporúčame predložiť prihlášku čo najskôr, keďže miesta budú napĺňané podľa časového poradia prihlásenia.

Akékoľvek podrobnejšie informácie radi poskytneme na našich kontaktných číslach a e-mailovej adrese jozef@baca.sk.

Podmienkou prijatia na našu školu NIE JE ovládanie ruského jazyka.

Prijatie nových prváčikov je založené predovšetkým na nasledujúcich troch bodoch:

1. dieťa musí spĺňať zákonom určené podmienky pre zápis do 1. ročníka ZŠ - t.j. najmä vek,
  2. dieťa musí primerane ovládať slovenský ALEBO ruský jazyk,
  3. rodičia a dieťa absolvujú pohovor s pedagogickou komisiou školy s kladným výsledkom.

Podmienkou prijatia na našu školu NIE JE ovládanie slovenského jazyka.

2. dieťa musí primerane ovládať slovenský ALEBO ruský jazyk,
Školné je 200 eur mesačne.
Žiak môže zostať po vyučovaní v družine - škola pripravuje rôzne krúžky; poplatok je 50 eur mesačne.

V zmysle zákona je výber školy pre žiaka voľbou rodičov.

Rodičia k tomu potrebujú osobné doklady a rodný list dieťaťa, prípadne ďalšie doklady, týkajúce sa zdravotného stavu dieťaťa, školskej zrelosti a podobne.

Formulár prihlášky: https://www.baca.sk/subor/slovensko-rusk-z-zpis-iaka-prihlka-s-dotaznkom/

Akékoľvek podrobnejšie informácie radi poskytneme na kontaktnom tel. čísle 0907-711 117 alebo na e-mailovej adrese jozef@baca.sk.