Včelár a včely v našej škole

Včelár a včely v našej škole

https://www.facebook.com/photo?fbid=709470451201113&set=pcb.709470547867770

Pozdrav z včelnice!
Na našej škole sa odohralo veľmi zaujímavé podujatie. Prišiel nás navštíviť včelár. Deťom porozprával, ako žijú včely, ako sa získava med a iné včelie produkty. Deti sa mohli vyskúšať ako včelár, vyrobiť si sviečky z pravého včelieho vosku a ochutnať lahodný čerstvý med.
Привет с пасеки!
В нашей школе прошло очень интересное мероприятие. К нам в гости приходил пчеловод. Он рассказывал ребятам о пчелах, о том, как получают мед и другие продукты пчеловодства. Ребята смогли попробовать себя в роли пчеловодов, сделать свечи из настоящего пчелиного воска и отведать вкусного свежего меда.
Zdielať:

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili po rusky, slovensky a anglicky?

Fotogaléria Kontakt