Открытие центра развития для детей дошкольного возраста (с 2 - 6 лет) - Otvorenie centra rozvoja detí predškolského veku (od 2 do 6 rokov)

Открытие центра развития для детей дошкольного возраста (с 2 - 6 лет) - Otvorenie centra rozvoja detí predškolského veku (od 2 do 6 rokov)

Уважаемые родители и милые дети!

С сентября 2020 года при Русско-Словацкой школе в Братиславе, планируется открытие центра развития для детей дошкольного возраста (с 2 - 6 лет). В нашей школе развития ваш ребёнок в комфортной и непринуждённой обстановке сможет позаниматься сенсорикой и математикой, словацким и русским языком и литературой, научиться читать и писать. А ещё заняться изодеятельностью и музыкой и будет изучать окружающий его мир.

Записаться к нам на занятия вы можете по телефону:   +421 907-711 117

По интересующим вас вопросам пишите:   nadezda.shikova@gmail.com

С уважением,

Надежда Шикова,

Русско-Словацкая школа в Братиславе
___

Vážení rodičia a milé deti!

Od septembra 2020 sa pri našej SLOVENSKO-RUSKEJ základnej škole v Bratislave plánuje otvorenie neformálneho centra rozvoja pre deti v predškolskom veku (od 2 do 6 rokov). V našej škole sa Vaše dieťa v komfortnej a nenútenej atmosfére bude môcť venovať senzorike a matematike, slovenskému a ruskému jazyku a literatúre, naučiť sa čítať a písať. A tiež venovať sa hudbe a umeniu celkovo, spoznávať okolitý svet. 

Predbežne sa zapísať môžete na tel. čísle:   0907-711 117

Prípade otázky môžete i písomne adresovať na:  nadezda.shikova@gmail.com

S pozdravom

Nadežda Šikova

SLOVENSKO-RUSKÁ základná škola v Bratislave

Zdielať:

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili po rusky, slovensky a anglicky?

Fotogaléria Kontakt