EDUARD DO TOHO! / ЭДУАРД - ШАЙБУ! ШАЙБУ!

Na poslednom zápase sezóny sme boli povzbudzovať "NÁŠHO" trénera HC Slovan Eduarda Zankovca. Slovan Bratislava pod vedením trénera Zankovca vyhral pred vypredaným hľadiskom nad bieloruským Dinamom Minsk 4:2.  :)

Osobitosťou zápasu bolo, že sám tréner Zankovec je z Minska a išlo tak o svojím spôsobom "bieloruské - až minské derby".

Prekrásny a originálny trasparent nám na tento účel vyrobili učitelia a žiaci našej školy v rámci výtvarnej výchovy.  :)

Tešíme sa na to, že pán Eduard sa možno v budúcej sezóne opäť aktívne zaradí medzi rodičov žiakov našej školy. V SLOVENSKO-RUSKEJ základnej škole platí "Raz náš, navždy náš!"

EDUARD DO TOHO!

(Foto - SLOVENSKO-RUSKÁ ZÁKLADNÁ ŠKOLA. (počas prestávky))

___

На последнем матче сезона мы поддержали «НАШЕГО» тренера ХК «Слован» Эдуарда Занковца. «Слован Братислава» под руководством тренера Занковца выиграл со счетом 4: 2 в аншлаге над белорусским «Динамо» (Минск). :)

Особенностью матча было то, что тренер Занковец сам из Минска, и это было своего рода «белорусское - минское дерби».

Для этого учителями и учениками нашей школы, в рамках художественного образования, был изготовлен ​​ оригинальный транспорант. :)

Мы с нетерпением ждем того, что г-н Эдуард снова может быть активно включен в число родителей учеников нашей школы в следующем сезоне. В СЛОВАКО-РОССИЙСКОЙ начальной школе мы говорим: «Однажды наш, навсегда наш!»

ЭДУАРД - ШАЙБУ! ШАЙБУ!

(Фото - СЛОВАКО-РОССИЙСКАЯ НАЧАЛЬНАЯ ШКОЛА. (В перерыве))