"JEDEN KVIETOK, JEDEN GRAM" - prvých 100 gramov

Naša škola z dlhodobého hľadiska bude potrebovať vyriešiť kúpu vlastnej nehnuteľnosti zaručujúcej možnosť pokojného dlhodobého rozvoja. S touto víziou naša škola začala iniciatívu "JEDEN KVIETOK, JEDEN GRAM", v rámci ktorej na základe zmluvy so Slovenskou sporiteľňou otvorila trezorovú schránku, do ktorej sú ukladané drobné investičné zlaté tehličky/pliešky, ktoré budú ochranou pred infláciou a umožnia raz v budúcnosti kúpiť tú tak potrebnú nehnuteľnosť.

Každý darca bude so svojím príspevkom vedený v zozname darcov a v rámci účtovnej závierky sa bude pravidelne zverejňovať stav zbierky v trezorovej schránke.

K dnešnému dňu stav investičného zlata v trezore dosiahol prvých 100 gramov :) 

Zdielať:

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili po rusky, slovensky a anglicky?

Fotogaléria Kontakt