Klub Petra Veľkého a Ľudovíta Štúra / КЛУБ ПЕТРА ВЕЛИКОГО И ЛЮДОВИТА ШТУРА

Vážení priatelia slovensko-ruskej základnej školy,

otvorili sa dvere našej novej miestnosti: kultúrno-spoločenského Klubu Petra Veľkého a Ľudovíta Štúra pri našej SLOVENSKO-RUSKEJ ZŠ.

Momentálny pohľad do vnútra miestnosti zatiaľ ešte nie je úplne nadchýňajúci, ale veríme, že tak, ako to bolo aj v prípade miestnosti I. A triedy, je to len otázka času a vynaloženého úsilia, aby sa miestnosť premenila na príjemné prostredie, v ktorom všetci budú radi tráviť svoj čas.

S pozdravom a želaním všetkého najlepšieho

Jozef Bača

Súkromná základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a ruským

www.ruskaskola.sk

10.12.2017

КЛУБ ПЕТРА ВЕЛИКОГО И ЛЮДОВИТА ШТУРА

Дорогие друзья словацко-русской начальной школы,

открылись двери в нашу новую комнату, которой суждено стать культурно-социальным Клубом Петра Велкогои и Людовита Штура при нашей СЛОВАКСКО-РУССКОЙ НАЧАЛЬНОЙ ШКОЛЕ.

Нынешний взгляд на интерьер комнаты пока ещё не вызывает энтузиазма, но мы надеемся, что, как и в случае с комнатой I. А класса, это всего лишь вопрос времени и приложенных усилий, чтобы превратить комнату в приятную обстановку, в которой всем будет приятно провести свое время.

С наилучшими пожеланиями,

Йозеф Бача

Частная начальная школа со словацким и русским языками обучения.