Na Bratislavskom hrade / В БРАТИСЛАВСКОМ ЗАМКЕ

V novembri mali naši žiaci fantastickú príležitosť na spoznanie Bratislavského hradu a našich dejín. Vďaka muzeálnym pedagógom Slovenského národného múzea – Historického múzea na Bratislavskom hrade sa preniesli nielen storočiami, ale aj mnohými prekrásnymi priestormi našej nádhernej hradnej dominanty nad Dunajom, ktorá pamätá mnohé významné historické udalosti našich dejín a ktorej sieňami sa prechádzali mnohí naši významní predkovia.

Zážitok bol vďaka vynikajúcim pracovníkom Historického múzea skutočne krásny a obohacujúci.

___

В ноябре у наших школьников была фантастическая возможность познакомиться с Братиславским замком и нашей историей. Благодаря педагогическим экскурсоводам Словацкого национального музея - Исторического музея в Братиславском замке, школьники прошли по столетиям уникальных залов нашего прекрасного памятника над Дунаем. В музее сохранены многие важные события нашей истории в залах которого, отражены исторические вехи наших предков.

Благодаря отличному персоналу Исторического музея, остались поистине красивые и обогащающие впечатления.