Naša škola bola pozvaná na rokovanie Asociácie rusistov Slovenska / ПРИГЛАШЕНИЕ НАШЕЙ ШКОЛЫ НА ВСТРЕЧУ АССОЦИАЦИИ РУСИСТОВ СЛОВАКИИ

Naša škola bola pozvaná na rokovanie Asociácie rusistov Slovenska / ПРИГЛАШЕНИЕ НАШЕЙ ШКОЛЫ НА ВСТРЕЧУ АССОЦИАЦИИ РУСИСТОВ  СЛОВАКИИ

8. februára sa uskutočnilo stretnutie Asociácie rusistov Slovenska s vedením slovenských škôl s výučbou ruského jazyka vrátane rusko-slovenských bilingválnych sekcií. Počas stretnutia boli prediskutované problémy fungovania bilingválnych sekcíí a plány ohľadne vytvorenia novej učebnice ruského jazyka pre cudzincov. Teší nás, že naša škola bola na toto rokovanie prizvaná. (Zdroj a foto: veľvyslanectvo RF.)

8 февраля состоялась встреча Ассоциации русистов Словакии с руководством словацких школ, преподающих русский язык, в том числе русско-словацкие двуязычные секции. В ходе встречи обсуждались проблемы функционирования двуязычных секций и планы по созданию нового учебника русского языка для иностранцев. Мы рады, что наша школа была приглашена на эту встречу. (Источник и фото: посольство РФ.)