NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK SA ZAČAL S ÚSMEVOM / НОВЫЙ ШКОЛЬНЫЙ ГОД НАЧИНАЕТСЯ С УЛЫБКИ

NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK SA ZAČAL S ÚSMEVOM / НОВЫЙ ШКОЛЬНЫЙ ГОД НАЧИНАЕТСЯ С УЛЫБКИ

Otvorenie nového školského roka prinieslo opätovné zvýšenie počtu našich tried. A tak už máme nielen prváčikov a druhákov, ale aj tretiakov, ktorí sú už skutočnými „skúsenými zálesákmi“. Tým aj otváracia slávnosť nadobudla charakter skutočného zhromaždenia.

Držíme všetkým palce, osobitne našim novým žiačikom-prváčikom!

___ Новый учебный год принёс открытие новых учебных классов в нашей школе. Теперь у нас обучаются не только первоклассники и второклассники, но и третьеклассники, которые уже являются настоящими «первопроходцами». Таким образом, церемония открытия приобрела характер настоящей большой встречи всех учеников школы.
Желаем успешного нового учебного года всем ученикам и особенно нашим первоклассникам!
Zdielať:

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili po rusky, slovensky a anglicky?

Fotogaléria Kontakt