Poďakovanie - Наша благодарность

Vážení priatelia!

Dnes sa v našej škole objavilo pár zaujímavých doplnkov, ktoré potešia po praktickej i po metodickej stránke. Z tých technických ide o vešiaky, ktoré svojou oranžovou farbou presne zapadajú do prostredia a veľký koberec pre oddychovú a hraciu zónu.

V metodickej oblasti ide o vyučovacie plagáty, ktoré našej škole venoval Alexander Ivanovič Bušujev, riaditeľ Ruského centra v Bratislave, sídliaceho na Ivanskej ceste 30/B. Za dar veľmi pekne ďakujeme!

S pozdravom a želaním všetkého najlepšieho

Jozef Bača

Súkromná základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a ruským

www.ruskaskola.sk

Наша благодарность.

Дорогие друзья!

Сегодня в нашей школе появились несколько новых необходимых практических предметов и методических школьных пособий. Практические оранжевые вешалки, прекрасно вписались в интерьер класса и большой ковер для зоны отдыха и игр.

А к школьным пособиям, так необходимым в учебном процессе, мы относим методические учебные плакаты, подаренные нашей школе Александром Ивановичем Бушуевым, директором Русского центра в Братиславе, который находится по адресу: Иванская дорога 30/B (Ivanska cesta 30/B).

Большое спасибо за подарок!

С наилучшими пожеланиями

Йозеф Бача