Poďakovanie za nábytok - Благодарность за мебель

Vážení priatelia našej slovensko-ruskej základnej školy!

Krátko po predchádzajúcich doplnkoch sa v našej škole objavil ďalší nábytok: doterajšie vybavenie sa rozšírilo o skrine, police, či pracovný stôl pre mimovyučovacie aktivity.

Dôležitou skutočnosťou je, že tentokrát nešlo o klasickú kúpu, ale príspevok od člena Klubu Petra Veľkého a Ľudovíta Štúra.Tešíme sa na ďalších záujemcov o členstvo v Klube Petra Veľkého a Ľudovíta Štúra a ich podporu!

S pozdravom a želaním všetkého najlepšieho

Jozef Bača

Súkromná základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a ruským

www.ruskaskola.sk

Дорогие друзья нашей словацко-русской начальной школы!

Вскоре наша школа получила новый подарок.

Знаменательно, что это был дар от члена Клуба Петра Великого и Людовита Штура. Таким образом в нашей школе появилось больше мебели. К существующему оборудованию школы были добавлены: шкафы и полки или рабочий стол для внеклассных занятий.

Мы с нетерпением ждем новых людей, заинтересованных в присоединении к Клубу Петра Великого и Людовита Штура и их поддержке!

С наилучшими пожеланиями

Йозеф Бача