POZVÁNKA - INFORMÁCIA

V sobotu dňa 19. novembra 2016 o 12:00 sa uskutoční NEFORMÁLNE POSEDENIE RODIČOV - mamičiek, ale aj oteckov - so záujmom o našu rusko-slovenskú základnú školu. Pri čaji a káve by sme chceli neformálne podiskutovať o škole a o predstavách rodičov o jej fungovaní.

V prípade, že sa téma stretnutia priamo nedotýka Vás, budeme veľmi radi, ak posuniete túto pozvánku niekomu vo svojom okolí, kto by mohol mať záujem svoje dieťa zapísať na našu školu.Stretnutie sa uskutoční v Ruskom centre vedy a kultúry (Ul. Fraňa Kráľa 2, Bratislava).

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

So srdečným pozdravom

Jozef Bača

Ruská medzinárodná škola v Bratislave

0907 711 117

В субботу, 19 ноября 2016 года, в 12:00 будет происходить неформальное заседание родителей , интересующихся нашей русско-словацкой начальной школой.

За чаем и кофе мы хотели бы обсудить с родителями идеи школы и поговорить о том, как она будет работает.

В случае, если тема встречи  будет интересна кому-то из ваших близких, которые могут захотеть зачислить вашего ребенка в нашу школу, мы будем очень рады отправить им приглашение.

Уроки будут проходить в Российском Центре Науки и Культуры (ул. Франя Краля 2, Братислава)

С нетерпением ждем встречи с вами!