Privítali sme hostí z našej prvej družobnej školy na Slovensku / МЫ ПРИВЕТСТВОВАЛИ ГОСТЕЙ ИЗ ПЕРВОЙ ДРУЖЕСТВЕННОЙ НАМ ШКОЛЫ В СЛОВАКИИ

Privítali sme hostí z našej prvej družobnej školy na Slovensku / МЫ ПРИВЕТСТВОВАЛИ ГОСТЕЙ ИЗ ПЕРВОЙ ДРУЖЕСТВЕННОЙ НАМ ШКОЛЫ В СЛОВАКИИ

Pred časom sme mali možnosť navštíviť krásnu Základnú školu s materskou školou v obci Červený Hrádok, ktorá leží na Požitaví v priamom susedstve známeho Arboréta Mlyňany. Predstavitelia tejto našej prvej družobnej školy na Slovensku nám oplatili svoju návštevu a my sme im s radosťou ukázali našu - „najmenšiu školu s najväčším srdcom“. Je pravdou, že taký krásny školský areál, akým disponuje červenohrádocká škola, asi tak rýchlo mať nebudeme, ale o to vďačnejšie prijmeme ich pozvanie na výlet, návštevu a na školu v prírode.

Veľmi sa tešíme na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti a ďakujeme aj pánovi starostovi Kráľovi, aj pani riaditeľke Dunčičovej!
___

Недавно мы имели возможность посетить красивую начальную школу с детским садом в деревне Красный Городок, которая находится в Пожитави, в непосредственной близости от знаменитого Дендрария Млыняны. Представители первой дружественной нам школы в Словакии посетили нас с ответным визитом, и мы с радостью показали им нашу «самую маленькую школу, но с очень большим сердцем». Правда то, что такой красивый школьный комплекс, как школа в Красном Городке, у нас, вероятно, не так скоро будет, и в этом случае мы с большей благодарностью примем предложение от них на поездку, посещение и на школу в природе.

Мы очень надеемся на дальнейшее сотрудничество в будущем, и мы благодарим и мэра г-на Краля, и директора г-жу Дунчичову!

Zdielať:

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili po rusky, slovensky a anglicky?

Fotogaléria Kontakt