Prvá didaktická konferencia / ПЕРВАЯ ДИДАКТИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ

Dňa 12. decembra sa v Ruskom centre vedy a kultúry uskutočnila 1. didaktická konferencia pod názvom „Inovatívne prístupy k organizovaniu vzdelávacej činnosti v osvojovaní slovanských jazykov a kultúr v teórii a metodike v Slovenskej republike a Ruskej federácii 2018“, ktorú organizovala naša škola spoločne s Ruským centrom vedy a kultúry a s VOSŠ MS. Prítomní prediskutovali predovšetkým záležitosti týkajúce sa činnosti našej základnej školy. Sme veľmi vďační za podporu, ktorú nám poskytuje Ruské centrum vedy a kultúry a veríme, že po tomto úvodnom symbolickom krôčiku budeme spoločne pokračovať v príprave 2. didaktickej konferencie, ktorá je plánovaná na 7. októbra 2019. ___

12 декабря в Российском центре науки и культуры прошла первая дидактическая конференция «Инновационные подходы к организации образовательной деятельности по изучению славянских языков и культур в области теории и методологии в Словацкой Республике и Российской Федерации 2018», организованная нашей школой совместно с Российским центром науки и культуры и VOSŠ MS. Присутствующие, в основном, обсуждали вопросы, связанные с деятельностью нашей начальной школы. Мы очень благодарны за поддержку, оказываемую Российским центром науки и культуры, и верим, что после этого вводного символического шага мы совместно подготовим 2-ю Дидактическую конференцию, которая запланирована на 7 октября 2019 года.