Rodinný výlet našich žiakov a rodičov na Oravu / СЕМЕЙНАЯ ПОЕЗДКА НАШИХ УЧЕНИКОВ С РОДИТЕЛЯМИ НА ОРАВУ

Rodinný výlet našich žiakov a rodičov viedol na Oravu, kde sa na vysokom brale nad riekou Orava týči krásny a tajomný Oravský hrad. Tento konkrétny nádherný pohľad na najstaršiu stredovekú časť hradu sa skýta z miesta, ktoré, veríme, v nie ďalekej budúcnosti bude slúžiť pre pobyt našich žiakov v škole v prírode - v dome, ktorý je pod lesom, s krásnym čistým vzduchom a s takýmto krásnym výhľadom. Aj keď dúhu nad hradom nevieme garantovať... :) ___ Семейная поездка наших учеников и их родителей состоялась  на Ораву, где красивейший и загадочный Оравский замок возвышается на скале над рекой с тем же названием. Этот необыкновенно красивый вид на старейшую средневековую часть замка виден с места, которое, как мы полагаем, в ближайшем будущем будет служить нашим ученикам для школы в природе - в доме под лесом, с чудесным чистым воздухом и таким прекрасным видом. Хотя мы не можем гарантировать, что в тот момент над замком будет радуга ... :)