Školský slovensko-ruský folklórny súbor VESNA - Школьный словацко-русский фольклорный ансамбль «ВЕСНА»

Školský slovensko-ruský folklórny súbor VESNA - Школьный словацко-русский фольклорный ансамбль «ВЕСНА»
V spolupráci so Zväzom Rusov v Bratislave pracuje pri našej škole slovensko-ruský folklórny súbor VESNA, ktorého cieľom je pripraviť folklórne pásma slovenských a ruských ľudových piesní a tancov. Nácviky sú každý utorok po vyučovaní. Prvé vystúpenie je plánované na 21. decembra 2019 v Ruskom centre vedy a kultúry. ___

В сотрудничестве с Союзом русских в Братиславе в нашей школе работает словацко-русский фольклорный ансамбль «ВЕСНА». Его целью является подготовка фольклорного коллектива, выступающего со словацкими и русскими песнями и танцами.

Репетиции проходят после уроков по вторникам.  Первое выступление запланировано на 21 декабря 2019 года в Российском Центре Науки и Культуры.

Zdielať:

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili po rusky, slovensky a anglicky?

Fotogaléria Kontakt