Súkromná škôlka Nastenka na Čiernej Vode - Частный детский сад «Настенька» в Чёрной Воде

Nová súkromná škôlka Nastenka
na Čiernej Vode

Súkromná škôlka Nastenka - detské opatrovateľské centrum

V súvislosti s oznamom o základnej škole Máša a v súvislosti s reakciami a dopytom občanov, dovoľujeme si Vám oznámiť, že v čo najkratšej možnej dobe otvoríme na Čiernej Vode súkromnú škôlku Nastenka - detské opatrovateľské centrum pre deti predškolského veku.

Rodičov so záujmom o súkromnú škôlku Nastenka prosím o kontakt telefonicky na 0907-711 117 alebo e-mailom na jozef@baca.sk.
__

Новый частный детский сад «Настенька»

в Черной Воде.

«Настенька» - Частный детский сад

В связи с объявлением об открытии начальной билингвальной школы

«Маша», положительной реакцией и спросом граждан, мы хотели бы сообщить вам, что мы откроем частный детский сад «Настенька» - центр по уходу за детьми дошкольного возраста в Черной Воде (Čiernej Vode).

Родителям, интересующимся частным детским садом «Настенька», просьба обращаться по телефону 0907-711 117 или по электронной почте jozef@baca.sk.