Svätý Mikuláš navštívil našu školu - Святой Николай Чудотворец посетил нашу школу.

Svätý Mikuláš navštívil našu školu - Святой Николай Чудотворец посетил нашу школу.

O tom, či poslúchajú a či sa dobre učia naši žiaci prišiel do našej školy preveriť osobne svätý Mikuláš aj s anjelicami a čerticami. Tak sme im zaspievali ruské i slovenské pesničky a zdá sa, že boli s našimi výkonmi veľmi spokojní.

Naše poďakovanie patrí študentom strednej školy zo susedstva. :)
  

Святой Николай Чудотворец  с ангелами и чертятами лично посетил нашу школу, чтобы узнать,  послушны и хорошо ли учатся наши ученики. И мы исполнили для гостей  русские и словацкие песни, и, похоже, они были очень довольны нашими выступлениями.

Мы благодарим школьников из соседней средней школы. :)

Zdielať:

Aj vy chcete, aby sa vaše deti naučili po rusky, slovensky a anglicky?

Fotogaléria Kontakt