Telemost s priateľmi z Ruskej federácie / ТЕЛЕМОСТ С ДРУЗЬЯМИ ИЗ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ

Dňa 17. mája 2018 sa v našej škole uskutočnil prvý telemost s našou družobnou školou v ruskom Malojaroslavci. Telemost sa uskutočnil v spolupráci s Malojaroslaveckým vojensko-historickým múzeom roku 1812, z priestorov ktorého sa s nami audio-vizuálne spojili žiaci 1. B triedy Gymnázia mesta Malojaroslavca. ___ 17 мая 2018 года в нашей школе состоялся первый телемост с братской школой в г. Малоярославце, в России. Телемост был проведен в сотрудничестве с Малоярославецким «Военно-Историческим музеем 1812 года». Из помещения музея с нами аудио-визуально связались учащиеся 1-го класса гимназии города Малоярославец.