Výzva - KLUB PETRA VEĽKÉHO A ĽUDOVÍTA ŠTÚRA - Приглашает – Клуб Петра Великого и Людовита Штура

Vážení priatelia!

Neuplynulo ani 24 hodín od rozoslania informácie o prvom pracovnom stretnutí rodičov, žiakov a učiteľov našej Súkromnej ZŠ s vyučovacím jazykom slovenským a ruským a táto informácia vyvolala veľmi intenzívnu vlnu telefonických a e-mailových reakcií prejavujúcich podporu nášmu snaženiu.

S ohľadom na túto skutočnosť urýchľujeme otvorenie jednej z paralelných aktivít, ktorú sme už naznačili v rámci tlačených informačných dokumentov a na školskej webovej stránke a VYZÝVAME všetkých našich priaznivcov, aby sa prihlásili za členov KLUBU PETRA VEĽKÉHO A ĽUDOVÍTA ŠTÚRA, ktorým otvárame popri našej škole.

Členovia klubu budú môcť svoju podporu škole, ako neziskovej organizácii, vyjadriť nielen aklamačne, ale aj prostredníctvom klubového členského vo forme 2% z daní, resp. prostredníctvom priameho mesačného alebo ročného finančného príspevku v prospech školy. Na druhej strane budú členovia klubu oprávnení zúčastňovať sa na klubových aktivitách, ktoré budú organizované pri príležitosti dôležitých výročí a udalostí školy.

Prihlásiť sa je možné prostredníctvom odpovede na tento e-mail, alebo aj kedykoľvek v budúcnosti prostredníctvom kontaktného formulára na internetovej stránke školy.

Ešte raz ďakujeme za všetky prejavy podpory a sympatií!

S pozdravom a želaním všetkého najlepšieho

Jozef Bača

Súkromná základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a ruským

www.ruskaskola.sk

Дорогие друзья!

Не прошло и 24 часов с момента выхода информации о первой рабочей встрече родителей, учеников и учителей нашей частной начальной школы с обучающими языками словацким и русским, как эта информация вызвала интенсивную волну телефонных и электронных писем, свидетельствующих о поддержке наших усилий.

В связи с этим, мы приняли решение об ускорении открытия одного из параллельных наших мероприятий, о которые мы упоминали в информационных документах и ​​на школьном веб-сайте, и ПРИГЛАШАЕМ всех наших приверженцев вступить в члены Клуба  Петра Великого и Людовита Штура , которые мы открываем при нашей школе.

Члены клуба смогут выразить свою поддержку школе как некоммерческой организации не только путем одобрения или подарков, но и через членство в клубе в виде 2% -го налога соответственно, путём прямого ежемесячного или ежегодного финансового взноса для нужд школы. С другой стороны, члены клуба будут иметь право участвовать в клубных мероприятиях, которые будут организованы по случаю важных событий, юбилеев и мероприятий школы.

Подать заявку и вступить в членство Клуба можно, ответив на это письмо или в удобное для вас время, используя контакт на веб-сайте школы.

Еще раз спасибо за вашу поддержку и участие!

С наилучшими пожеланиями

Йозеф Бача