Novinky

PRVÉ PRACOVNÉ STRETNUTIE RODIČOV, ŽIAKOV A UČITEĽOV / ПЕРВОЕ РАБОЧЕЕ СОБРАНИЕ РОДИТЕЛЕЙ, УЧЕНИКОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ

20.06.2017

V nedeľu, 18. júna 2017 sa priamo v priestoroch našej školy uskutočnilo prvé „pracovné“ stretnutie rodičov, žiakov a učiteľov našej školy.

Celý článok
Úspešný zápis do SLOVENSKO-RUSKEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLY / УСПЕШНАЯ ЗАПИСЬ В СЛОВАКО-РУССКОЙ НАЧАЛЬНОЙ ШКОЛЕ

15.05.2017

Úspešný zápis do SLOVENSKO-RUSKEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLY a stretnutie rodičov, detí a učiteľov školy.

Zápis žiakov do 1. ročníka / ЗАПИСЬ УЧЕНИКОВ В 1-Й КЛАСС

01.04.2017

Zápis sa koná 27.4.2017 od 15:00 do 20:00 hod. v sídle školy na Strečnianskej ul. č. 20 v Bratislave.

Oznámenie: Zápis do 1. ročníka / СООБЩЕНИЕ: ЗАПИСЬ В 1-Й КЛАСС

28.03.2017

Súkromná základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a ruským uskutočňuje prípravu na zápis žiakov do 1. ročníka.

POZVÁNKA / ПРИГЛАШЕНИЕ

28.01.2017

Pozvánka na tretie stretnutie neformálneho Klubu priateľov Ruskej medzinárodnej školy v Bratislave.

POZVÁNKA - INFORMÁCIA

19.11.2016

NEFORMÁLNE POSEDENIE RODIČOV - mamičiek, ale aj oteckov - so záujmom o našu rusko-slovenskú základnú školu. / Неформальное заседание родителей , интересующихся нашей русско-словацкой начальной школой.

Celý článok
Prvý raz zaznie zvonček našej školy od 1.9.2017. / В первый раз колокол нашей школы будет услышан 1.9.2017.

01.11.2016

Dovoľujeme si Vám s radosťou oznámiť, že sme získali od Ministerstva školstva, vedy a výskumu Slovenskej republiky úradné rozhodnutie pre činnosť našej školy.

Celý článok
2. stretnutie Klubu priateľov Ruskej medzinárodnej školy  v Bratislave dňa 8. 10. 2016 / Вторая встреча-конференция «Друзей русской международной школы» в Братиславе

2. stretnutie Klubu priateľov Ruskej medzinárodnej školy v Bratislave dňa 8. 10. 2016 / Вторая встреча-конференция «Друзей русской международной школы» в Братиславе

08.10.2016

V Ruskom centre vedy a kultúry sa 8. októbra 2016 uskutočnilo druhé stretnutie Klubu priateľov Ruskej medzinárodnej školy v Bratislave. / В Росском Центре науки и культуры 8 октября 2016 года прошла вторая встреча-конференция «Друзей русской международной школы» в Братиславе

Celý článok
V Bratislave bol otvorený klub priateľov Medzinárodnej ruskej školy / В БРАТИСЛАВЕ ОТКРЫЛСЯ КЛУБ ДРУЗЕЙ МЕЖДУНАРОДНОЙ РУССКОЙ ШКОЛЫ

19.03.2016

V Ruskom centre vedy a kultúry sa 19. marca konalo prvé pracovné stretnutie klubu priateľov Medzinárodnej ruskej školy v Bratislave, ktorá má začať svoju činnosť v školskom roku 2017/2018

Celý článok
1. stretnutie Klubu priateľov Ruskej medzinárodnej školy  v Bratislave / Встреча Клуба Друзей Российской Международной Школы в Братиславе.

1. stretnutie Klubu priateľov Ruskej medzinárodnej školy v Bratislave / Встреча Клуба Друзей Российской Международной Школы в Братиславе.

19.03.2016

V sobotu 19. marca 2016 sa uskutočnilo 1. stretnutie neformálneho Klubu priateľov Ruskej medzinárodnej školy v Bratislave. / В субботу, 19 марта 2016 года, состоялось 1-я встреча неформального Клуба Друзей Российской Международной Школы в Братиславе.