Návšteva v ruskej škole v Cambridge

10.02.2018

V uplynulých dňoch sme mali česť sa stretnúť s našimi kolegami v slávnom anglickom Cambridge.

Silvestrovsko-novoročný pozdrav / НОВОГОДНЕЕ ПОЗДРАВЛЕНИЕ

31.12.2017

Ďakujeme Vám všetkým za Vašu podporu a sympatie v roku 2017, ktorý bol pre nás historický otvorením prvého ročníka našej školy.

25.12.2017

Vynovenie 1.A

Klub Petra Veľkého a Ľudovíta Štúra / КЛУБ ПЕТРА ВЕЛИКОГО И ЛЮДОВИТА ШТУРА

10.12.2017

Otvorili sa dvere našej novej miestnosti: kultúrno-spoločenského Klubu Petra Veľkého a Ľudovíta Štúra

Celý článok
Nie je nutné ovládanie ruského jazyka pred nástupom do školy / Для поступления в школу нет необходимости владения русским языком

06.10.2017

Podmienkou prijatia na našu školu NIE JE ovládanie ruského jazyka. Для поступления в школу нет необходимости владения русским языком.

Písali o nás / ПИСАЛИ О НАС

26.09.2017

Pani redaktorka sa všetkých povypytovala na našu novú školu a bola očarená našimi žiakmi! :)