Montáž Fedosejevského zvona - Прикрепление Федосеевского школьного колокольчика

19.08.2017

Dnes sa okrem iných montážnych prác, za ktoré vďačíme našim príbuzným, uskutočnila aj definitívna montáž Fedosejevského zvona.

Poďakovanie za nábytok - Благодарность за мебель

25.07.2017

Krátko po predchádzajúcich doplnkoch sa v našej škole objavil ďalší nábytok: doterajšie vybavenie sa rozšírilo o skrine, police, či pracovný stôl pre mimovyučovacie aktivity.

Poďakovanie - Наша благодарность

23.07.2017

Za dar veľmi pekne ďakujeme!

Celý článok
PRVÉ PRACOVNÉ STRETNUTIE RODIČOV, ŽIAKOV A UČITEĽOV / ПЕРВОЕ РАБОЧЕЕ СОБРАНИЕ РОДИТЕЛЕЙ, УЧЕНИКОВ И ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ

20.06.2017

V nedeľu, 18. júna 2017 sa priamo v priestoroch našej školy uskutočnilo prvé „pracovné“ stretnutie rodičov, žiakov a učiteľov našej školy.

Celý článok
Úspešný zápis do SLOVENSKO-RUSKEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLY / УСПЕШНАЯ ЗАПИСЬ В СЛОВАКО-РУССКОЙ НАЧАЛЬНОЙ ШКОЛЕ

15.05.2017

Úspešný zápis do SLOVENSKO-RUSKEJ ZÁKLADNEJ ŠKOLY a stretnutie rodičov, detí a učiteľov školy.

Zápis žiakov do 1. ročníka / ЗАПИСЬ УЧЕНИКОВ В 1-Й КЛАСС

01.04.2017

Zápis sa koná 27.4.2017 od 15:00 do 20:00 hod. v sídle školy na Strečnianskej ul. č. 20 v Bratislave.

Oznámenie: Zápis do 1. ročníka / СООБЩЕНИЕ: ЗАПИСЬ В 1-Й КЛАСС

28.03.2017

Súkromná základná škola s vyučovacím jazykom slovenským a ruským uskutočňuje prípravu na zápis žiakov do 1. ročníka.

POZVÁNKA / ПРИГЛАШЕНИЕ

28.01.2017

Pozvánka na tretie stretnutie neformálneho Klubu priateľov Ruskej medzinárodnej školy v Bratislave.

POZVÁNKA - INFORMÁCIA

19.11.2016

NEFORMÁLNE POSEDENIE RODIČOV - mamičiek, ale aj oteckov - so záujmom o našu rusko-slovenskú základnú školu. / Неформальное заседание родителей , интересующихся нашей русско-словацкой начальной школой.